معرفی ایزی تایل

منظور از دیوارپوش سه بعدی چرمی ایزی تایل چیست؟

دیوارپوشهای سه بعدی چرمی ایزی تایل نوعی تایل دکوراتیو است که جنس سطح رویی و پشتی آن ازچرم مصنوعی بوده و داخل آن فوم پلی اورتان تزریق میگردد. سطح رویی طرحدار بوده و بسته به نوع تایل ضخامت آن از 1 تا 4 سانتی متر متفاوت است. نصب تایل های چرمی در کنار یکدیگر باعث ایجاد اشکال سه بعدی زیبا و شکیلی میشود.

دیوارپوش های سه بعدی چرمی ایزی تایل در چند طرح و چند رنگ موجود می باشند؟

این تایل ها در 19 طرح مختلف با تنوع 19 رنگ چرم ، تولید میگردد . البته در شرایط خاص رنگ درخواستی شما قابل سفارش و تولید می باشد.

تایل های چرمی در چه ابعادی قابل تولید است؟

سایز 40*40 سانتیمتر – 50*50 سانتیمتر – شش ضلعی های (15*6 سانتیمتر ) و شش ضلعی های (20*6 سانتیمتر )

مکان مناسب نصب ایزی تایل در کجای ساختمان است و آیا برای نمای بیرونی هم مورد استفاده هستند؟

ایزی تایل در تمامی فضاهای داخلی ساختمان ( به غیر از فضاهای بهداشتی از قبیل سرویس ها، آشپزخانه و …. ) به عنوان یک دیوارپوش دکوراتیو قابل اجرا میباشد. با مراجعه به بخش پروژه های انجام شده فضاهای بهینه برای نصب را مشاهده کنید. لازم به ذکر میباشد این محصول به عنوان نمای خارجی قابل استفاده نیست.

آیا دیوارپوش های ایزی تایل قابل شستشو هستند؟

با توجه به اینکه این تایل ها عایق رطوبت هستند امکان نظافت با آب و شوینده های خانگی وجود دارد .

آیا برای نصب دیوارپوش های چرمی ایزی تایل زیر سازی خاصی نیاز است؟

بر خلاف برخی از متریالهای دکوراتیو ، نصب این تایل ها احتیاج به هیچ گونه زیر سازی نداشته و روی کلیه سطوح مانند گچ ، سیمان ، آجر، کاغذ دیواری ، کاشی ، سرامیک ، ام دی اف و….قابل نصب میباشد . همچنین بدلیل منعطف بودن و خمش پذیری و قابلیت برش، این تایل ها را در دیوارهای قوس دار و حتی زوایا نیز میتوان نصب کرد. موارد ذکر شده از مزایای منحصربه فرد ایزی تایل می باشد.

آیا دیوارپوشهای سه بعدی چرمی ایزی تایل تنها در منازل مسکونی استفاده میشود؟

ایزی تایل علاوه بر فضاهای مسکونی در واحدهای اداری و تجاری ، سالنها و آمفی تاترها ، فضاهای ورزشی، کافه ها ، رستورانها و …..نیز قابل اجرا می باشد.

در صورت وارد آمدن آسیب احتمالی به دیوارپوش ایزی تایل آیا می توان آن را تعویض کرد؟

بله ،با توجه به اینکه این دیوارپوش ها به شکل تایل نصب میشوند ، در صورت بروز هر گونه اشکال تایل مورد نظر به راحتی با تایل جدید تعویض میشود.

چه پارامترهایی را می بایست جهت انتخاب طرح و رنگ دیوارپوش ایزی تایل لحاظ نمود؟

در انتخاب طرح و رنگ مناسب عواملی مانند: فضای مورد نظر، متراژ محل ، کاربری محل ، رنگ و نحوه چیدمان سایر المانهای دکوراتیو مثلا مبلمان اهمیت دارد. خوشبختانه برای همکاران دکوراتور و طراح امکان ارسال آبجکتهای 3d به منظور طراحی در محیط max نیز وجود دارد. همچنین کارشناسان ما جهت مشاوره و پیشنهاد طرحهای مناسب تر پاسخ گوی شما می باشند.

چطور می توانم دیوارپوش ها را سفارش دهم؟

شما میتوانید با شماره های تماس شرکت مرجان سقف در منوی تماس با ما مستقیما سفارش خود را به کارشناسان بخش فروش اعلام کنید .

آیا از دیوارپوش های سه بعدی چرمی ایزی تایل به عنوان پوشش سقف نیز می توان استفاده نمود؟

بله ، بدلیل وزن کم ایزی تایل قابل استفاده جهت نصب بر روی سقف هم می باشد.

آیا نصب دیوارپوشهای ایزی تایل در دیوارهای مشترک در کم کردن ورود و خروج صدا تاثیر دارد؟

بسیار زیاد ، بدلیل لایه رویی طرحدار این تایل ها که در شکستن صدا نقش مهمی دارد و فوم خاصی که درداخل این تایل ها به کاررفته و جذب کننده صدا میباشد ، این دیوارپوشها خاصیت آکوستیک کردن محیط را دارند.

آیا تایل ها قابل جابه جایی هستند؟

بله ، از مزیت های ایزی تایل قابلیت جابه جایی به مکان جدید بدون آسیب دیدن تایل ها است.

آیا امکان نصب تجهیزاتی مانند کلید و پریز یا پنل دستگاه تهویه مطبوع بر روی دیوارپوشهای سه بعدی ایزی تایل هست؟

بله ، همه محصولات ایزی تایل قابلیت نصب و جایگذاری انواع کلید و پریز ، پنل های تهویه مطبوع و حتی باز کردن محل انواع دریچه ( از قبیل دریچه کانال کولر و ….) را دارا هستند.

آیا دیوارپوشهای سه بعدی چرمی ایزی تایل دارای گارانتی میباشند؟

بله تمامی محصولات دیوارپوشهای سه بعدی چرمی ایزی تایل دارای سه سال گارانتی ميباشند که شامل عدم تغییر فرم، حجم و رنگ میباشد به غير از مواردی که شامل پارگی محصول در برخورد با اجسام نوک تيز مانند چاقو، کاتر و . . . و برخورد مستقيم با شعله های آتش، اصابت ضربات شدید و مخرب و یا پاشیدن انواع رنگ و انواع حلال های صنعتی ( مانند تینر و …. ) باشد.