نواکالر

نواکالر

Novacolor در سال 1982 در Forlì ، یکی از پربازدیدترین مناطق ایتالیا تأسیس شد. در سال 2009 نوواکولور با 8 کارخانه تولید در سراسر جهان به عنوان بخشی از گروه سان مارکو ، تولید کننده برجسته ایتالیایی در زمینه تولید رنگ و لاک مخصوص صنعت ساختمان سازی مشهور شد. هر دو شرکت از نظر دانش و اعتبار در سطح جهانی از مجموعه جدید بهره می برند ، در حالی که Novacolor در سطح بین المللی به عنوان مرجع برای پوشش های معماری با سطح بالا و جلوه های رنگ داخلی شناخته می شود.

در طی سالها ، به لطف خلاقیت، مدیریت و انتخاب دقیق مواد اولیه با کیفیت بالا ، Novacolor گسترش یافت و بدین ترتیب به معماران و طراحان در سراسر جهان مجموعه کاملی از جلوه های بافت دار و گچ های صیقلی ، برای فضای داخلی و خارجی و همچنین روکش های دیواری برای مکان های جدید شهری یا تاریخی ارائه می دهد.

Novacolor همچنین در زمینه تولید سیستم های بدون درز برای دیوارها و کفها در محیط داخلی و خارجی و از رنگهای با کیفیت بالا به صورت مات ، براق و ساتن تخصص دارد.

شرکت ساختمانی مرجان سقف ، عاملیت رسمی فروش و اجرای نواکالر در استان قم می باشد ، برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرجان سقف از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.