مزایای استون پلاست

وزن کم و درصد بسیار کم پرت محصولات استون پلاست (در حمل و نصب) باعث بالا رفتن سرعت، دقت و کیفیت نصب و طبیعتاً کاهش هزینه های پروژه شما در مقایسه با سنگ های طبیعی ساختمانی و یا دیوار پوش های دیگر میگردد.
استون پلاست بر خلاف سنگ های طبیعی در زمان نصب نیاز به بندکشی ندارد و پانل ها با چسب مخصوص به راحتی به بستر مسطح زیرین و به یکدیگر می چسبند و همین امر باعث ایجاد سطوح یکپارچه ای از نمای پانل های استون پلاست می شود (مانند سنگ های یکپارچه – slab).
جهت اجرای بهتر و تمیزتر و یا در صورت نیاز به ایجاد فواصل منظم و یا نامنظم در سطوح عمودی استون پلاست پیشنهاد ما استفاده از 2 نوع پکیج مختلف میباشد که اولین پکیج تشکیل شده از ابزارهای همگون محصول مانند نبشی ها و قرنیزهای طرح سنگ (با مقاطع متفاوت) و دومین پکیج پیشنهادی استفاده از ابزارهای کامل آلومینیومی اعم از نبشی ها، زهوارها و قرنیزهای مختلف رنگی میباشد که مطمئناً با قیمت های فوق العاده رقابتی در مقایسه با نمونه های سنگ طبیعی در کنار زیبایی و کیفیت، استفاده از خانواده محصولات استون پلاست را جذابتر می کند.
مقاوم بودن کلیه محصولات استون پلاست در برابر ضربه و همچنین بسیاری از ترکیبات شیمیایی مانند سولفور دی اکسید (بر خلاف سنگ های طبیعی).
به دلیل تراکم بالای لایه PVC پشت پانل های استون پلاست، این محصول مانع از انتقال حرارت و اتلاف انرژی در فضاهای داخلی میباشد ( برخلاف سنگ های طبیعی که خود ناقل حرارت میباشند).
طول عمر فوق العاده بالای این محصول، هزینه های نگهداری فضای شما را کاهش می دهد.
قیمت فوق العاده رقابتی با همه گونه های طبیعی سنگ های ساختمانی چه در خرید و چه در نصب باعث محبوبیت بالای استفاده از استون پلاست در مقام مقایسه با سنگ های ساختمان و دیوار پوش های دیگر میباشد.